Депутат Державної думи РФ, лідер Ліберально-демократичної партії Володимир Жириновський в черговий раз закликав атакувати Україну.

Свої заклики скандальний російський політик озвучив в ефірі на YouTube - каналі "Соловйов LIVE". За його словами, в Україні знаходиться "достатня кількість російських людей", які нібито чекають, коли Росія прийде їх "звільняти".

Жириновський відзначає, що "як тільки російські танки увійдуть до Харкова, відразу ж спалахне народне повстання". "Нас там, на Україні, чекають і хочуть. Як тільки російські танки підуть з Бєлгорода на Харків, моментально буде повстання."

"Там повно росіян, вони чекають цього сигналу. Україну ми візьмемо запросто, можна завдавати удар з півночі, з Білорусі", - заявив Жириновський. Також він додав, що Захід аж ніяк не відреагує на гіпотетичне вторгнення РФ з Білорусі в Україну.

Своєю чергою, Соловйов зазначив, що в такому випадку може початися Третя світова війна, на що Жириновський відповів негативно.

"На Заході нас страшно бояться. Там ніяк не відреагують, якщо ми окупуємо Україну, і нічого не робитимуть ", - підкреслив лідер ЛДПР.