На аккаунт 23-річної Бріель Бірманн підписано більше 1,3 млн чоловік. Дівчина опублікувала "милий" сімейний знімок, від якого її аудиторії стало не по собі.

Нещодавно у вітчима Бріель, гравця НФЛ Кроя Бірманна, був день народження. З цієї нагоди дівчина зробила з чоловіком і мамою святковий Селфі. На наступний день американка опублікувала кадри в своєму інстаграмі, підписавши їх милим поздоровленням.

Дівчина виклала фото зі своїм вітчимом
Дівчина виклала фото зі своїм вітчимом

ВІТАЮ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ самого чудового батька і людини, якого я коли-небудь знала. Я не можу уявити своє життя без тебе - такого працьовитого, самовідданого, люблячого і турботливого! Я так пишаюся тобою і всім, чого ти добілся🤍 ми занадто повеселилися минулої ночі, я забула опублікувати вчора 🖤Люблю тебе, тату! Briellebiermann

Ось тільки багато підписники впевнені: кадри і поздоровлення не просто недоречні - деяких фотографії просто збентежили. І вся справа в тому, що дівчина сіла на коліна до свого вітчима, якого вона так мило називає татом. Деякі коментатори дійшли до того, що почали міркувати над тим, як ці двоє "зійшлися".

Дівчина виклала фото зі своїм вітчимом
Дівчина виклала фото зі своїм вітчимом

Чому ти сидиш на колінах у чоловіка своєї мами? Користувач Instagram

Це якось трохи незручно, адже вона доросла дівчина, а сидить на колінах у свого вітчима ... Користувач Instagram

Мило, але більше ніколи не сідай йому на коліна ... Користувач Instagram

Зрештою Бріель, у якій є молодий чоловік, довелося самій відповісти незадоволеним коментаторам.

За словами дівчини, вже коли сім'я робила фотографію, вони жартували над їх позою: "Чесно кажучи, кадр вийшов таким просто тому, що мені не було де сісти. Ми весь час жартували, що він як Санта-Клаус - просто сміхота", пише Daily Dot.