Навіть через майже чотири десятиліття літні батьки з китайської провінції Шеньсі все ще просили про повернення викраденого сина, і їхні благання були почуті.

Маленький Цзінь Шуй зник 12 травня 1982 року. Тоді тато хлопчика Су Бінде поїхав до родича, залишивши будинок з дружиною Хуан Женьсю, сином і дочкою відкритим. Чоловік думав, що встигне до ночі, але затримався. З ранку мама в жаху зрозуміла, що хлопчика викрали. Дитину шукали всім селом, але знайти його так і не вдалося.

Хлопчик зник з дому посеред ночі
Хлопчик зник з дому посеред ночі

Поліція також почала своє розслідування, яке ні до чого не привело. Батько викраденого малюка пішки обійшов всі прилеглі міста в надії знайти сина. А в цей час у вбитої горем матері почалися проблеми з психікою. Роки йшли, забираючи у подружжя останні надії на возз'єднання з дитиною. Але в 2020 році, через 38 років після зникнення, заповітна мрія батьків здійснилася.

Хлопчик зник з дому посеред ночі
Хлопчик зник з дому посеред ночі

70-літніх батьків повідомили, що їх зниклого хлопчика знайшли. Поліції вдалося це за допомогою зразків ДНК в національній базі даних, пише Daily Mail. Цзінь Шую (хоча все життя він називав себе Лі Гуолінь) вже 40 років, і він живе в провінції Хебей, в 1104 кілометрах від рідного села. За час без батьків він встиг завести сім'ю і тепер уже сам виховує двох дітей.