Чинний президент Польщі Анджей Дуда став переможцем другого туру голосування на виборах глави держави. Про це свідчать дані екзитполів, проведених соціологічною лабораторією Ipsos.

Згідно з їхніми даними, кандидат від правлячої партії "Право і справедливість" набрав 50,4% голосів. Його суперник Рафал Тшасковскій з об'єднання "Громадянська коаліція" - 49,6%.

Офіційні результати будуть оприлюднені в понеділок.

Раніше повідомлялося, що у Польщі почалося голосування у другому турі президентських виборів. Виборчі дільниці відкрилися о сьомій ранку і припинять свою роботу о дев'ятій годині вечора за місцевим часом. За законами країни тільки після закриття всіх ділянок можна буде почати публікувати дані екзитполів.

Згідно з даними Державної виборчої комісії Польщі, в країні нараховується близько 30 мільйонів виборців. Для волевиявлення громадян в країні і за її межами в цілому відкрито понад 27 тисяч дільниць для голосування. Однак у зв'язку з пандемією коронавируса побоюються зараження поляки можуть проголосувати і віддалено через пошту.

Також повідомлялося, що до другого туру президентських виборів в Польщі вийшли чинний лідер Анджей Дуда та кандидат від найбільшої опозиційної партії "Громадянська платформа" Рафал Тшасковскій. Про це повідомляє Державна виборча комісія країни.

У першому турі Дуда отримав 43,5% голосів, його суперник - 30,46%. Другий тур відбудеться 12 липня, заявив глава комісії Сильвестр Марчіняк.