Поліцейські китайської провінції Шеньсі врятували жінку, яку намагався вбити власний син. Від такого витонченого способу холоне кров у жилах, пише Daily Mail.

Паралізовану стареньку поховали живцем
Паралізовану стареньку поховали живцем

П'ятого травня невістка бабусі на прізвище Ванг повідомила про зникнення свекрухи. Жінка розповіла поліції, що напередодні чоловік посадив матір у візок і вивіз у невідомому напрямку. Коли він повернувся, на питання, де бабуся, відповів, що відправив її до родичів. Але ситуація виявилася набагато жахливіше. На допиті 58-річний чоловік на прізвище Ма зізнався в замаху на вбивство.

Ма розповів, що відвіз жінку на найближче кладовище, кинув її в порожню могилу і засипав землею. Після чого чоловік просто повернувся додому, не турбуючись, що мати зможе вибратися. У старенької серйозні проблеми зі здоров'ям, через що у неї паралізовані ноги.

Паралізовану стареньку поховали живцем
Паралізовану стареньку поховали живцем

Коли поліцейські приїхали рятувати жертву замаху, вони відразу почули крики з-під землі. Відкопавши жінку, вони тут же відправили її відновлюватися в лікарню. Зараз стан бабусі стабільний. Сина ж уже затримали, і він чекає, коли йому пред'являть звинувачення в замаху на вбивство.