Коли крихітне напівсиве кошеня принесли в притулок для тварин в Мельбурні, волонтери жартували, що це перевертень в мініатюрі. Але по факту було не до жартів - адже тільки через зовнішність дитинчати його кинула кішка.

Кошеня дійсно здивував ветеринарів - його жовті очі та сива шерсть на тлі чорного підшерстя надавали йому дикий вид. Виглядає дуже потішно, але водночас трохи моторошно.

Зовнішній вигляд кошеня такий недарма - ветеринари пояснили, що цей котик - жертва лихоманки, яку перенесла його мама-кішка під час вагітності. Через температуру в утробі матері шерсть ще не народженого кошеня позбавляється пігменту, і він народжується сивим - частково або повністю. На жаль, через це матері можуть кинути дитинчати, вважаючи його хворим і небезпечним для решти посліду.

Кошеня "перевертень"
Кошеня "перевертень"

Але кошеня росло, міцніло і прекрасно розвивалося. На жаль, через проблеми зі здоров'ям у кішки, цей малюк так і не навчився нявкати. Замість цього малюк смішно щебече. Назвали цей пучок хутра Сосуке.

Кошеня "перевертень"
Кошеня "перевертень"

Коли "хлопець" з притулку підріс, його помітила дівчина, на ім'я Ешлі, яка просто закохалася в маленького перевертня! Незабаром вона разом з Сосуке йшли додому, і кошеня ніжно обіймав свою нову «маму», сидячи в кишені толстовки.

Кошеня "перевертень" знайшло родину
Кошеня "перевертень" знайшло родину

Сосуке виявився дуже ласкавим вихованцем. Ешлі розповіла, що він постійно намагається її «буцнути», потертися і часто сидить у дівчини на плечі.

Кошеня "перевертень"
Кошеня "перевертень"

«Мені так сумно йти на роботу, знаючи, як Сосуке нудьгує», - розповіла вона на сторінці в Instagram Sosuke_kitty, присвячений вихованцеві.

Кошеня "перевертень"
Кошеня "перевертень"

Але котик не переставав дивувати свою господиню. Адже його шерстка почала відростати, і він знову ставав чорним, як і було задумано природою спочатку. Через пів року Сосуке вже повністю змінив своє хутро на чорний, не рахуючи білої краватки на шиї.

Перетворення з перевертня на звичного котика
Перетворення з "перевертня" на звичного котика

Ешлі шалено любить свого котика-перевертня, і, до речі кажучи, слова волонтерів виявилися пророчими. Кошеня і справді з «перевертня» обернулося звичайним котом - але для своєї господині він все одно особливий.