Президент Білорусі Олександр Лукашенко відповів президенту Франції Еммануелю Макрону на його заяви про ситуацію в Білорусі. Про це розповіла прессекретар Лукашенко Наталія Ейсмонт.

Лукашенко вважає, що виходячи з принципів самого Макрона (закладених в його заяві-заклику Лукашенко піти у відставку), сам президент Франції, дотримуючись власної логіки, мав би піти у відставку ще два роки тому - коли на вулиці Парижа тільки почали виходити "жовті жилети".

"Роки йдуть, "жилети" дотепер на вулицях, пан Макрон на подив теж досі на посаді, а Франція стала країною, де масові протести стали звичним явищем...", - зазначив Лукашенко.

Він також нагадав про проблеми, що виникають періодично у Франції з рухом BLM та мусульманські протести в Марселі та Ліоні.

"Підсумувавши все це, Мінськ жестом доброї волі готовий запропонувати себе в якості універсального переговорного майданчика, що довів свою ефективність - для мирної передачі влади будь-якої з вищеназваних груп", - видає бажане за дійсне Лукашенко.

"Як досвідчений політик - незрілому - хочу порадити панові Макрону поменше дивитися по сторонах, і замість цього зайнятися, нарешті, внутрішніми справами Франції. Хоча б почати розв'язувати проблеми, яких в країні накопичилося чимало", - порадив він президенту Франції.