Відповідаючи на вимоги Російської Федерації по ситуації в Нагірному Карабасі Туреччина нагадала про окупацію Росією української землі, а також Грузії.

Такого роду заяву зробили керівник Міністерства закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу в інтерв'ю агентству Anadolu.

Реджеп Ердоган
Реджеп Ердоган

Крім того, Чавушоглу наголосив, що були проведені переговори з президентів РФ Путіним, главою зовнішньополітичного відомства Російської Федерації Сергієм Лавровим. Говорили боку про загострення на території Карабаху. Анкара також підтримала і вимоги зупинити війну, однак поставила єдину умову - догляд Вірменії з карабахської території.

Глава Міністерства закордонних справ Туреччини нагадав, що Карабах офіційно є територією Азербайджану. Чавушоглу зазначив: «Де ви бачили, щоб країну, чиї землі були окуповані, ставили на одну чашу терезів з окупантом?».

Реджеп Ердоган
Реджеп Ердоган

Крім того, він порівняв ситуацію в Нагірному Карабаху з окупацією Російською Федерацією територій української держави і Грузії. Глава турецької дипломатії підкреслив, що міжнародне товариство «справедливо підтримує» територіальну цілісність даних країн.