83 мільйонера з різних країн підписали відкритого листа, в якому попросили уряд підняти їм податки, щоб направити отримані гроші на боротьбу з наслідками коронавірусу. Лист називається Millioners for Humanity («Мільйонери за людство»).

Автори стверджують, що наслідки пандемії продовжать позначатися на людях «десятиліттями» і коронавірус призведе до бідності «ще півмільярда людей». Вони вважають, що благодійність не вирішить проблеми, оскільки «збором і справедливим розподілом» коштів повинні займатися уряди країн.

Ні, ми не ті, хто піклується про хворих в палатах інтенсивної терапії. Ми не водимо машини швидкої допомоги, які доставляють хворих в лікарні. Ми не поповнюємо запаси магазинів і не доставляємо їжу від дверей до дверей. Але у нас багато грошей. Гроші, які вкрай необхідні зараз і будуть потрібні в майбутні роки, оскільки наш світ оговтується від цієї кризи. з листа Millioners for Humanity

Лист підписали 83 особи, серед них Ебігейл Дісней (спадкоємиця Уолта Діснея), Джеррі Грінфілд (співзасновник американської марки морозива Ben & Jerry's), Річард Кертіс (сценарист і продюсер, який працював, наприклад, над серіалом і фільмами про містера Біна). Більшість, хто підписав лист з США, також є громадяни Великобританії, Данії, Нідерландів і Німеччини.

На відміну від десятків мільйонів людей по всьому світу, нам не потрібно турбуватися про втрату роботи, будинків або міцність родин. Ми не боремося в авангарді у цій надзвичайній ситуації, і ми набагато рідше стаємо її жертвами. Тому, будь ласка, обкладайте нас податками. Обкладайте нас податками. Обкладайте нас податками. Це правильний вибір. Це єдиний вибір. з листа Millioners for Humanity