Російська співачка і активна прихильниця бойовиків "ДНР" обурена арештом втікача з Донбасу в Абхазію бойовика Ахри Авідзби (позивний "Абхаз"), який брав активну участь в бойових діях на Донбасі на стороні російських військових проти ВСУ.

Юлія Чічерина
Юлія Чічерина

Чичеріна обурена і загрожує наслідками: за її словами, в разі початку бойових дій Росія не зможе захистити себе без таких, як "Абхаз".

пост Юлії Чічериної у телеграм
пост Юлії Чічериної у телеграм

Найманець на прізвисько "Абхаз" був одним з перших командирів російських бойовиків ОРДЛО.

Влітку 2014 року він організував так званий загін "П'ятнашка", який здобув широку популярність під час окупації Донбасу.

Члени банди звинувачувалися в мародерстві будинків, які залишили жителі населених пунктів в Донецькій області.

"Абхаз" має статус міжнародного терориста за участь в бойових діях на сході України.

Раніше повідомлялося, що після завершення переговорів Тристоронньої контактної групи (ТКГ), на якій сторони домовилися про інспекцію позицій ВСУ в районі Шумов, ватажок "ДНР" Денис Пушилін зробив нову заяву.

За його словами, якщо версія Донецька про порушення ВСУ підтвердиться, а Київ не захоче виправляти ситуацію, то окупанти можуть знищити позиції українських військових.

"У разі якщо за підсумками проведення спільної інспекції буде встановлено, що українська сторона допустила порушення додаткових заходів в частині просування своїх позицій поблизу населеного пункту Шуми і не буде їх усувати, ми самостійно знищимо зазначені позиції", - написав Пушилін у своєму Telegram-каналі.

Ватажок терористів після систематичних погроз на адресу Києва заявив, що ретельно стежить за ситуацією на фронті.