​Мартиросян зажадав зупинити військову операцію зі звільнення Нагірного Карабаху. Йому нагадали слова про російський Крим на сцені перед Путіним.

Гарік Мартиросян
Гарік Мартиросян

Вірменський комік, який проживає в Москві, Гарік Мартиросян закликав до припинення бойових дій в окупованому Нагірному Карабасі, заявляючи про необхідність мирних переговорів. Мартиросян зажадав зупинити війну і хоче встановлення миру.

Проте в соціальних мережах нагадали, як 4 роки тому, в 2016 році, Мартиросян, виступаючи перед Путіним у Москві на сцені КВК, з посмішкою прокоментував військову окупацію Криму і заявив, "що півострів є російським і крапка".

У ситуації, коли армія Азербайджану пішла в наступ на окуповану Вірменією територію, Мартиросян заговорив по-іншому.

"Як чудово! Війна і окупація Криму в Україні-це, значить, добре і правильно, а ось війна в Карабасі - "найстрашніше, що може бути", - прокоментував заяву Мартиросяна опублікував скріншоти його повідомлення Користувач.

Раніше Українці писали, що у Туреччині перевезли зенітні ракетні системи C - 400 Тріумф російського виробництва в район Чорного моря.

Відео з технікою опублікував журналіст Раджіп Сойлу в Twitter.

ракетні системи C - 400 Тріумф
ракетні системи C - 400 Тріумф

За словами журналіста, відео було знято в турецькому місті Самсун, через яке ЗРС переправляли в місто Синоп, розташоване на узбережжі Чорного моря.

Очікується, що С-400 візьмуть участь у навчаннях турецьких сил протиповітряної оборони. Турецькі військові планують випробувати С - 400 на Синопському ракетному полігоні.