Перший президент СРСР Михайло Горбачов вважає, що питання можливого об'єднання колишніх республік СРСР може вирішитися через багато часу.

Об'єднавчі процеси дуже складні, тому для відновлення Союзної держави необхідний час. Про це в інтерв'ю радіостанції "Говорить Москва" повідомив перший президент СРСР Михайло Горбачов.

"На це відповість хід історії, а я такими справами не займаюся. Дуже складно йдуть процеси об'єднавчі, що не роблять - ніяк не виходить. Навіть Європа, у нас же зараз є об'єднання Європейські. Дуже складне питання об'єднавче", - вважає політик.

На думку екс-генсека, для вирішення питання об'єднання держав необхідно, щоб пройшло багато часу, а самі країни "набралися б розуму і досвіду".

"Я думаю, що, те, що почнуть зараз директиви такі видавати - це дурість. Я думаю, нахлебались і ще не розсьорбали, це зупиняє. З Білоруссю не клеїться - це ж треба? Тільки час покаже", - резюмував Горбачов.

У 1990 році Михайло Горбачов став першим і останнім президентом СРСР, його повноваження закінчилися вже в 1991 році. Роком раніше він був удостоєний Нобелівської премії миру.