Авраам Муюнда із Замбії сказав дружині, що йому потрібно виїхати в сусіднє місто, щоб вирішити питання по роботі. Жінка зі спокійною душею його відпустила, а даремно. З'ясувалося, що чоловік знайшов собі нову наречену, пише Zambian Observer.

Незважаючи на те що Авраам одружений чоловік, він вже кілька місяців крутив роман з молодою дівчиною з сусіднього міста. Відносини зайшли так далеко, що парочка вирішила їх оформити.

Розлучатися йому теж не хотілося, тому в призначений день він сказав дружині, що відправляється у робочих справах, і поїхав до себе на весілля. Спочатку дружина нічого не підозрювала, але сусіди відкрили їй очі на те, що відбувається.

Перед від'їздом Авраам навіщось розповів сусідові про свої плани. Так чутки дійшли до дружини. Жінка зібрала речі, взяла дитину і поїхала по гарячих слідах.

У сусідньому місті вона відразу попрямувала до церкви і, увійшовши, переконалася, що сусіди говорили правду: чоловіче стояв біля вівтаря з нареченою. Африканка приховувати своїх емоцій не стала-прямо в храмі вона влаштувала скандал, який потрапив на відео.

Правда, чоловік просто відвернувся, поки інші намагалися заспокоїти обдурену дружину. Мабуть, його ситуація не особливо хвилювала, а даремно. Тепер, за законами Замбії, йому загрожує до семи років в'язниці за багатоженство.

Співчуття від судді він навряд чи доб'ється, адже від першої дружини у нього троє дітей і нова наречена про все знала. Мало того: вона взяла всі витрати на церемонію на себе.