Аліна Кабаєва народилася в сім'ї спортсменів. Її доля, здавалося, була вирішена з самого початку. Батько був футболістом, мати професійно грала в баскетбол.

Кабаєва вибрала найжіночніший вид спорту - художню гімнастику. Мало хто знає, що доля Аліни сповнена складнощів і колотнеч.

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

Кабаєва веде досить закритий спосіб життя. Про її особисте жіноче щастя майже нічого не відомо. Зараз вона титулована спортсменка, політичний діяч, благодійник. Її ім'я включено до Книги рекордів Гіннесса як п'ятикратної чемпіонки Європи з художньої гімнастики. Але на її шляху до перемог було чимало складнощів.

З дитинства Аліна Маратівна виховувалася в мусульманській вірі. Від батьків вона успадкувала російські та узбецькі корені. Але вже будучи дорослою вона вирішила прийняти християнство.

Володимир Путін
Володимир Путін

Деякий час Кабаєва мала стосунки з одруженим чоловіком, пише Cosmo. Однак так вийшло лише тому, що Аліна не знала подробиць його життя.

Ходили чутки, що Аліна Кабаєва давно народила свого первістка, проте офіційно він нібито записаний на її рідну сестру. Про особисте життя і сімейний статус спортсменки і громадського діяча Аліни Кабаєвої практично немає інформації.

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

Нещодавно в британській пресі нещодавно з'явилося ще одне повідомлення про те, що 37-річна екс-спортсменка Кабаєва давно не з'являється на публіці. Кажуть, що в 2020 році вона нібито народила близнюків. З цим і пов'язаний її відхід з медіапростору.