Банкір що переховується за кордоном, екс-власник «Межпромбанка» Сергій Пугачов опублікував на своєму сайті фотографії дочок президента Росії Володимира Путіна. Тим самим банкір-втікач фактично підтвердив, що Марія Воронцова і Катерина Тихонова - дочки Володимира Путіна.

Про це пише російське видання Znak.com

Так, одна з опублікованих фотографій підписана «Друзі юності - це назавжди!!! Олександр Пугачов (син Сергія Пугачова), Катерина і Марія Путіни, Віктор». Дівчата на фотографії дуже схожі на Марію Воронцову і Катерину Тихонову, яких в ЗМІ називали дочками Путіна.

Дочки Володимира Путіна
Дочки Володимира Путіна

Всього на сайті Пугачова опубліковано шість знімків з дочками Путіна: «Жага знань», «Фото в бібліотеці Кремля», «Дружина Путіна теж повинна чекати в гостиній разом з дітьми», «Приватна зустріч на дачі Пугачова», «Друзі юності - це назавжди !!! Олександр Пугачов, Катерина і Марія Путіна, Віктор»,«Більярдний стіл, де грав Брежнєв» і «Вечірка на повній швидкості».

Дочки Володимира Путіна
Дочки Володимира Путіна

Нагадаємо, в минулому році на великій прес-конференції у Володимира Путіна запитали про його передбачуваних дочок - Катерину Тихонову та Марію Воронцову. «Це секрет Полішинеля. Коли ви вже визнаєте, що це ваші діти і коли вони стануть публічними і відкритими для суспільства, як діти інших світових лідерів?» - запитала президента журналіст Фаріда Рустамова. Відповідаючи на питання, Путін так і не визнав, що Катерина Тихонова і Марія Воронцова - його дочки. Правда, виявилося, що він в курсі їх справ і навіть поділився деякими деталями.

Дочки Володимира Путіна
Дочки Володимира Путіна

Додамо, Володимир Путін ніколи не підтверджував інформацію про те, що Катерина Тихонова - його молодша, а Марія Воронцова - його старша дочка, проте і не спростовував цього. Тихонова є гендиректором фонду «Іннопрактіка», який в 2018 році отримав рекордний прибуток у 488 млн рублів. Воронцова, за даними ЗМІ, є співвласницею АТ «Номеко».

Дочки Володимира Путіна
Дочки Володимира Путіна

Банкір-втікач Сергій Пугачов звинувачується в шахрайстві і привласненні 28 млрд рублів клієнтів заснованого ним «Межпромбанка». Пугачов і його адвокати вважають, що «всі звинувачення на його адресу з боку російської влади політично мотивовані і юридично не обґрунтовані». Пугачов дав кілька скандальних інтерв'ю, в яких розповідав про свої взаємини з президентом РФ Володимиром Путіним.

Дочки Володимира Путіна
Дочки Володимира Путіна

Так, влітку 2015 року його давав інтерв'ю телеканалу «Дощ», в якому повідомив, що саме він запропонував кандидатуру Володимира Путіна на роль наступника Бориса Єльцина. Колишній сенатор заявив, що на той момент ключове рішення приймали три людини: він сам, дочка Єльцина Тетяна Дьяченко та її чоловік, екс-глава адміністрації президента Валентин Юмашев.

У фільмі «Таємні багатства Путіна», який британський телеканал BBC One випустив в січні поточного року, Пугачов розповідає, що Володимир Путін «контролює великий бізнес» в Росії. За його словами, Путін «особисто зізнавався» йому в тому, що «хоче покинути пост заможною людиною». «Люди, що володіють великим багатством, на 100% залежать від Путіна», - говорив Пугачов.