Глава Чечні Рамзан Кадиров виступив з погрозами на адресу російського політика Володимира Жириновського. Він вимагає публічних вибачень.

Глава Чечні Рамзан Кадиров різко відреагував на критику від російського політика, лідера партії ЛДПР Володимира Жириновського.

Володимир Жириновський
Володимир Жириновський

Розгорівся повноцінний скандал.

З жорстким постом Кадиров виступив на своєму офіційному каналі в Telegram. Жириновський в ефірі російського радіо виступив проти позиції Кадирова з приводу терактів у Франції і причетності до них мусульман.

Він зазначив, що лідер Чечні не мав права вказувати французькому президенту, і порадив йому зайнятися справами своєї республіки.

У відповідь Кадиров звернувся до лідера ЛДПР на ти і в досить жорсткій манері. Він порадив йому взагалі не торкатися теми ісламу.

"Нехай бере участь у ток-шоу, витрачає свої гроші, отримані від проданих до виборів мандатів, піариться, гуляє і кайфує... Але не згадуй релігію, Жириновський", - написав лідер Чечні.

Рамзан Кадиров
Рамзан Кадиров

Він нагадав, що на сьогодні в РФ проживають близько 30 мільйонів мусульман, і порадив не зачіпати їх релігійні почуття. Кадиров зажадав від лідера ЛДПР публічних вибачень.

У цьому випадку, з його слів, Жириновський зможе досидіти в Держдумі нинішній термін і, може бути, навіть балотуватися на наступний.

"Вибачся, інакше мандат і гроші тобі не допоможуть... Може, тобі і пощастить", - написав лідер Чечні. Жириновський поки ніяк не відреагував на цю вимогу.