Не всі сім'ї такі щасливі, якими вони намагаються здаватися на людях. Втім, іноді ілюзія ідеального шлюбу застилає очі і самим подружжю.

Такою виявилася Тереза Майклс. Американка душі не чаяла в своєму чоловікові, поки не дізналася, що він планує її вбити, пише News.com.

Тереза Майклс готувалася до сімейного свята, коли поліція постукала в двері з жахливою заявою про чоловіка. Офіцери розповіли, що чоловік Даллас планує вбити її заради вигоди. Після смерті Терези він хотів отримати страхові виплати і вирішити всі фінансові проблеми, про які вона навіть не підозрювала. Такої підстави від свого коханого жінка не очікувала.

Жінка готувала святковий обід чоловікові
Жінка готувала святковий обід чоловікові

За даними влади, про ситуацію стало відомо завдяки жінці, яка вийшла на зв'язок з поліцією. На початку літа вона розповіла, що Майклс вже півроку замишляє вбити свою дружину. Знаряддям вбивства міг стати анальгетик фентаніл, який він і хотів купити у дівчини, що здала його. Пізніше поліції вдалося отримати записи розмов американця з"постачальницею". Злочинець визнав провину.

він зізнався, що розмовляв з жінкою про вбивство своєї дружини, проте переконував, що насправді його більше цікавить суїцид. Чоловік заявив, що і у нього, і у дружини є поліси страхування життя, і описав, як потрібно все влаштувати, щоб уникнути підозр

Жінка готувала святковий обід чоловікові
Жінка готувала святковий обід чоловікові

І хоч дружина залишилася жива, чоловік все одно залишив її в жахливому становищі. Поки він буде за гратами на повному "держзабезпеченні", Тереза вже втратила будинок через пропущені платежі по іпотеці і нещодавно подала на банкрутство. Зараз вона збирає гроші на GoFundMe, щоб почати нове життя разом зі своїми дітьми.

у мене чиста історія, я була прекрасною дружиною і чудовою матір'ю. Я знаю, що не заслужила цього. Я відхопила 2020-го сповна, і я б могла скористатися вашою допомогою, щоб знову встати на ноги і почати нове життя для себе і своїх дітей