Дональд Трамп, який втрачає посаду президента США, найближчим часом може також втратити і дружину. Колишня помічниця Дональда Трампа Омароза Меніголт-Ньюман стверджує, що 15-річному шлюбу Дональда і Меланії Трамп прийшов кінець.

І незабаром, як пише Daily Mail, вже практично колишньому президенту США слід готуватися до третього розлучення.

Дональд Трамп і Меланія Трамп
Дональд Трамп і Меланія Трамп

"Меланія відраховує хвилини до того, як він покине офіс, щоб вона нарешті могла розлучитися", — стверджує Меніголт-Ньюман.

За її словами, якби Меланія спробувала принизити Трампа і кинути його до того, як він піде з Білого дому, він знайшов би спосіб їй помститися. Тепер же першу леді ніщо не зупинить.

"Ця жінка розлучиться з ним швидше, ніж ви встигнете сказати:" до побачення, дорогий!", — наводить слова Омарозы ExtraTV.

Обраний президент Джо Байден офіційно повинен вступити на посаду 20 січня — після перехідного періоду.

Меланія Трамп
Меланія Трамп

74-річний Трамп стверджував, що вони з 50-річною Меланією ніколи не сваряться і живуть душа в душу. Однак на публіці часто помічали ознаки того, що відносини між ними далеко не найтепліші.

Колишня модель не поспішала переїжджати в Білий дім після обрання її чоловіка президентом країни в 2016 році. Офіційно повідомлялося, що вона хотіла залишитися в Нью-Йорку, щоб дати можливість своєму синові Беррону, якому на той момент було десять років, довчитися до кінця навчального року в школі. Однак, за чутками, місіс Трамп вичікувала п'ять місяців, вимагаючи, щоб чоловік переглянув їх шлюбний контракт, виторгувавши собі кращі умови. І не погоджувалася на переїзд до Вашингтона, поки він не поступився.

Меланія Трамп
Меланія Трамп

На її рішення вплинула спливла під час передвиборної кампанії інформація про численні зради Трампа. Уродженка Словенії, піклуючись про сина, також зажадала, щоб чоловік подбав про майбутнє їх спільної дитини, забезпечивши йому такі ж фінансові умови, як і трьом своїм старшим дітям — в тому числі і те, що стосується спадщини.

Шлюбний контракт Трампа з його другою дружиною Марлою Мейплз містив пункт, згідно з яким вона не має права критикувати його на публіці-в тому числі публікувати книги і давати інтерв'ю. Ймовірно, Меланія також погодилася зберігати мовчання в разі розлучення.

Колишня старша радниця Меланії Трамп Стефані Волкофф, посварився з першою леді і написала про неї книгу "Меланія і я", стверджує, що подружжя давно сплять в різних спальнях. І що їх шлюб носить чисто діловий характер.