Російська Місія в ОБСЄ заявила про "важке життя" українських журналістів, як їх б'ють і переслідують. Правда в якості ілюстрації показали фото, як російський ОМОН б'є місцевих журналістів.

Представник Росії в ОБСЄ прийняв рішення заявити про "важку ситуацію в Україні", правда потрапив у курйозну ситуацію, який викликав глузування над Москвою в соціальних мережах.

Пост представника місії ОБСЄ в Росії
Пост представника місії ОБСЄ в Росії

Офіційний Твіттер російської місії в ОБСЄ заявив про нелегке життя українських журналістів, як їх б'ють і переслідують. В якості ілюстрації опублікував фото, як російський ОМОН в Петербурзі тягне російського журналіста Давида Френкеля в автозак.

На інцидент звернув увагу російський опозиціонер Ілля Яшин, який висміяв ляп Росії на своїй сторінці в соціальній мережі.

Реакція росіян на скандальний пост
Реакція росіян на скандальний пост

"Дипломати, говорите? Ідіоти", - написав він.

"Фантастична деградація інститутів влади... Цікаво, як вони збираються жити та співіснувати в країні з народом, який пам'ятає про них ВСЕ, тим більше в століття IT? Вони розраховують, що РЕЖИМ вічний..?",- коментують скандал користувачі соцмереж.

Реакція росіян на скандальний пост
Реакція росіян на скандальний пост

Нещодавно представники російських засобів масової інформації потрапляли в аналогічний курйозний скандал.

Так, в новині про перехоплення літаків НАТО над Балтійським морем використовували фотографію українського винищувача СУ-27.

Користувачі мережі звернули увагу на український тризуб зображений на хвості літака, і пожартували про те що "українці віджали літак прямо в польоті".

Коментарі до новини РІА
Коментарі до новини РІА