2020-й рік ніс, в більшості випадків, тільки негативні новини. Але все ж йдуть зміни, і нарешті це сталося, - автомобіль можуть літати.

У мережі з'явилося неймовірне відео, на якому показали прототип літаючого автомобіля.

Про це повідомляється на порталі "indy100".

Klein Vision AirCar показали, що автомобілі в даний час можуть і будуть літати. Після того, як у фільмі "Назад у майбутнє" передбачили, що автомобілі зможуть літати, пройшло не надто багато часу, і тепер ми в майбутньому.

Словацький проект AirCar завершив свій перший успішний рейс по країні. Головним феноменом є те, що він виглядає, як автомобіль, а головне, він функціонує, як автомобіль, на відміну від інших повітряних літакових таксі.

Aircar може прибирати крила - це означає те, що він відчуває себе, як вдома не тільки в небі, але і на дорозі. Як повідомляють Klein Vision, він без особливих зусиль здатний пролетіти 620 миль без зупинок зі швидкістю 124 милі на годину.

Aircar, фото з порталу " indy100"
Aircar, фото з порталу " indy100"

Усередині даного автомобіля встановлені два сидіння і кнопка, яка дає можливість прибирати або ж звільняти крила, коли це необхідно. Крім цього, компанія має намір випустити трьох - і чотиримісні літаючі автомобілі. Також буде ще один варіант, який дозволить автомобілю плавати по воді.

Крім цього, говориться, що дуже малоймовірно, що AirCars зможуть борознити простори найближчим часом.

Важливо уточнити, що модель, яка успішно завершила свою першу поїздку, - це всього лише прототип, а не той автомобіль, який готовий до продажу.

Нагадаємо, що виробники Sony PlayStation 5 засмутили тим, що деякі ігри не можна буде оновити безкоштовно.

Як раніше повідомляв портал " Українці", Ілон Маск збирається створити найпотужніший захист від ракет для Сполучених Штатів Америки.