Ліза Макдональд, 47 років, і її сестра, Саша, 41 рік, прилетіли до Туреччини, щоб зробити серію пластичних операцій за вигідною ціною, але у Лізи розвинувся смертельний сепсис, і пізніше їй сказали, що її, ймовірно, реанімували на операційному столі.

Жінка, яка прилетіла до Туреччини, щоб збільшити груди, померла під час операції, але дізналася про це тільки після того, як у неї розвинувся небезпечний для життя сепсис.

Жінка "померла" під час операції
Жінка "померла" під час операції

47-річна Ліза Макдональд прилетіла до Туреччини зі своєю 41-річною сестрою Сашею, щоб зробити "макіяж мумії", який включав підтяжку грудей, імплантати і ліпосакцію.

Пара витратила 4300 фунтів стерлінгів за пакет, Саша заплатив 5200 фунтів стерлінгів за те ж саме, плюс підтяжку живота і Авіаквитки з тижневим проживанням в готелі в Стамбулі.

Ліза сказала, що, коли вона прийшла в себе після операції, вона була в "агонії «і» вірила, що помре", але вона не знала, що вже померла.

Через три тижні після того, як Ліза повернулася до Великобританії, вона втратила свідомість вдома і була доставлена в лікарню Wexham Park в Слау, де медики сказали їй, що у неї розвинувся сепсис.

Жінка "померла" під час операції
Жінка "померла" під час операції

Лікарі сказали Лізі, що їй залишилося жити 12 годин, якщо вони не видалять імплантати-бренд, який, як вона пізніше з'ясувала, був заборонений у Великобританії та Європі.

Їй також сказали, що лікарі в Туреччині дійсно реанімували її, і що її» повністю зламані " ребра були ознакою СЛР.

Ліза сказала: "мої груди були неймовірно болючими, і мені було важко дихати. Вони помістили нас у маленьку кімнату і просто залишили нас там. У нас не було ні знеболюючого, ні консультації, ні навіть основних рідин. Я навіть не могла вийти по природній нужді. Так що мені довелося сходити в туалет в рушник.

"Мене рвало, але ніхто не прийшов забиратися. Я вірила, що помру. Я і не знала, що вже померла.

Жінка "померла" під час операції
Жінка "померла" під час операції

"Вони виявили, що мої ребра повністю зламані. Вони сказали, що це класична ознака серцево-легеневої реанімації, коли хірурги робили мені компресію грудей. Важко повірити, що я померла, і мені ніхто не сказав".

Говорячи про клініку, Ліза сказала: "вона була схожа на щось з країн третього світу. Було холодно і темно, а підлога була покрита простирадлами.

"Ліжко виглядало так, ніби воно було зроблено з дерев'яних дощок, і вони прив'язали мене старою мотузкою. Це було страшно, але ми заплатили, так що здавалося, що ми повинні пройти через це. Коли я прийшла в себе, я була в агонії."

Недавнє розслідування Channel 4 показало, що багато хірургічних фірм в Туреччині за зниженими цінами діють як «агентства» для недосвідчених або некваліфікованих хірургів.