У Хабаровську другий тиждень тривають акції протесту проти Кремля і російського президента Володимира Путіна після того, як був заарештований місцевий губернатор Сергій Фургала.

Це спровокувало справжній бунт на Далекому Сході, де люди вимагають повернути їм "народного губернатора".

акції протесту в Росії
акції протесту в Росії

акції протесту в Росії
акції протесту в Росії

акції протесту в Росії
акції протесту в Росії

В Інтернеті опубліковано відео багатотисячних протестів, які відбулися сьогодні в Хабаровську: люди пройшли величезні колони будівель адміністрації в центрі міста, де пройшов черговий мітинг.

"Дегтярьова додому, Путіна у відставку!", "Ганьба", "Геть царя", "Росія без Путіна!", "Путіна під суд!", "Ми тут влада!" - скандують люди. Більш того, незважаючи на прогнози кремлівських політологів, протест не тільки не вщухає, а й з кожним днем ​​набирає силу.

акції протесту в Росії
акції протесту в Росії

Сьогодні жителі Хабаровська заявили, що призначеного напередодні Путіним нового губернатора вони не приймають і відкрито виступають проти рішення Путіна провести рокіровку.

Примітно, що люди відкрито вимагають відправити у відставку російського президента Володимира Путіна і скандують антикремлівські гасла.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що слідом за Хабаровському на протести вийшов Владивосток.

У російському Владивостоці відбулася акція протесту: кілька сотень людей вийшли на вулицю, щоб підтримати протести в Хабаровському краї. Про це повідомляє видання "Владівосток.РУ.

Вулиці міста заполонили протестуючі: вони тримали в руках плакати "Я, ми, Далекий Схід", "Хабаровськ, ми з тобою", "Ні знущанню над народом" і так далі.

Крім того, в той же день пройшла акція протесту на екологічну тему: люди вимагали від влади Приморського краю звернути увагу на проблеми навколишнього середовища в регіоні. Хода жителів Владивостока було несанкціонованим: колони демонстрантів супроводжували байкери.

Проте, співробітники поліції спочатку вели себе мирно: дівчата-поліцейські навіть роздавали учасникам протесту маски з метою захиститися від коронавируса.