Російський журналіст Михайло Леонтьєв заявив, що російську молодь необхідно позбавити виборчих прав, оскільки вона опустилася практично до рівня України.

У Росії розгорівся скандал після заяви журналіста і прес-секретаря "Роснефти" (найбільша нафтова компанія Росії) Михайла Леонтьєва, який зробив пропозицію повністю позбавити російську молодь виборчих прав і можливості брати участь у виборах.

Про це він заявив в прямому ефірі на одній з російських радіостанцій: відео з його заявою було опубліковано на відеохостингу YouTube.

Аргументуючи свою пропозицію, він заявив, що російська молодь настільки неписьменна, що скотилася практично до рівня України. Леонтьєв заявляє, що ситуація для Росії склалася просто критична, і вже в найближчому часі в Росії може "наступити кінець".

"Ми зіткнемося з необхідністю позбавити молодь виборчих прав, напевно, найближчим часом. Тому що інакше ми втратимо країну. Це правда. Тому що ці люди нічого не знають, це майже Україна, це жахливо", - заявив він, викликавши велику кількість критичних заяв з боку користувачів росіян на свою адресу.

Раніше стало відомо, що главред телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян прогнозує соціальні хвилювання в Москві. Так вона відреагувала на напад на офіс компанії Google в російській столиці.

Лояльна до Кремля головний редактор телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян прогнозує "повстання" в Москві. Таку заяву вона зробила на особистому акаунті в Twitter.

Висловитися Симоньян змусило напад на офіс компанії Google в російській столиці. Кілька людей закидали його димовими шашками у відповідь на видалення з YouTube пропагандистського фільму про захоплення бойовиками Донецького аеропорту, який був знятий співробітником RT Семеном Пеговим.

Симоньян пригрозила Кремлю більш серйозними заворушеннями, якщо Росія "залишиться країною узаконеної і бездоганно функціонуючої американської цензури".

"Самі люті з патріотичного крила вже починають палити шашки. А попереджали вас, що запеклі патріоти - це вам не школярі з Болотної і не ютюбовскіе балабол", - написала Симоньян.

Вона уточнила, що мова про російських найманців їх Донбасу, які "за Москву пащу порвуть".

Головна редактор Russia Today попередила, що Кремлю "шашечки здадуться пломбіром в цукровому ріжку", якщо він не розбереться з Google.