The Coca-Cola Company опублікувала фінансовий звіт, з якого випливає, що скоригована квартальна виручка вперше за 30 років впала на 28%. У самій компанії падіння пов'язують з обмеженням роботи основних точок продажів.

У другому кварталі 2020 року продажі компанії склали $ 7,1 млрд проти $ 9,9 млрд за аналогічний період 2019 року. Майже половину виручки компанії складають продажі продукції через підприємства громадського харчування та кінотеатри, тому зниження виручки названо логічним, проте компанія сподівається на вирівнювання ситуації до кінця року.

У звіті уточнюється, що намічається позитивна динаміка: темпи падіння продажів сповільнилися до 10% в червні в порівнянні з 25% в квітні.

Попит на безалкогольні газовані напої падає все сильніше з кожним роком. У цьому винен тренд на здорове харчування. У зв'язку з цим Coca-Cola, найбільший в світі виробник безалкогольних напоїв, запустила виробництво енергетичних напоїв Coca-Cola Energy в 25 країнах. У 2018 році Coca-Cola купила мережу кав'ярень Costa Coffee. Це став перший світовий бренд компанії в сегменті гарячих напоїв. Крім того, компанія пробує себе в алкогольному сегменті, випустивши на ринок Японії перший алкогольний напій під брендом Lemon-Do.

The Coca-Cola Company намагається вийти з кризи, в той же час змушена була обмежити рекламні витрати. Компанія припинила рекламу в Facebook, YouTube, Snapchat і Twitter. Також компанія добровільно відмовилася від просування безалкогольних напоїв на телебаченні, радіо та в друкованих виданнях.