Микита Висоцький став черговим зірковим гостем передачі Бориса Корчевніковим "Доля людини". Він розповів про те, як прославлений артист Володимир Висоцький залишив сім'ю заради яскравою і ефектною актриси Марини Владі.

Володимир Висоцький був одружений тричі, але тільки в другому союзі, з актрисою Людмилою Абрамової, у нього з'явилися діти - Аркадій і Микита. Співак був одружений, коли познайомився з французькою актрисою Мариною Владі і закохався. Дізнавшись про його невірності, Абрамова забрала дітей і пішла.

Молодший син артиста добре пам'ятає той день. "Це було в 1968 році. Вона сказала нам, що у тата інша сім'я. Ми досить болісно це сприйняли", - розповів Микита Висоцький.

І все ж негативу до нової коханої батька у нього не було. "Я не вважаю Марину Владі ворогом або розлучницею. Вона намагалася налагодити з нами відносини, ми познайомилися з її дітьми. Марина намагалася, щоб ми якось спілкувалися, але не вийшло у неї нічого. Просто тому, що ми були різні. Ні, ми не ревнували тата ", - підкреслив син Володимира Висоцького.

Відтанула і Людмила Абрамова, яка з часом пробачила колишнього чоловіка. При цьому вона була впевнена: Марини Владі дуже не пощастило. "До її честі, треба сказати, що Володя жив не тільки спасає Господь, а й нею. Їй дісталося страшне. Володя був старший за неї, до того ж сильно хворів", - говорила мати Микити Висоцького.

У квартиру, де вона свого часу була щаслива, актриса Людмила Абрамова, яка залишила кар'єру заради сім'ї, не повернулася. "Просто як відрізала. Спочатку тато намагався повернутися до мами. Він не хотів, щоб вона йшла, але не вийшло", - розвів руками Микита Висоцький.