Сьогодні стало відомо, що уряд національної згоди Лівії поінформувало, що не так давно в пісках поблизу звільненого від бойовиків бунтівного генерала Хафтара і російської приватної військової компанії «Вагнера», що в місті Хартуна, була знайдена чергова «братська» могила. У всіх загиблих були зав'язані руки і очі. В цілому в могилі були виявлені одинадцять бездиханних тіл.

В цілому, наскільки відомо, кількість виявлених убитих і закопаних у Тархуни людей досягає вже близько двісті п'ятдесят осіб. Серед знайдених убитих людей у ​​безлічі пов'язані або скуті руки. Є навіть випадки, коли були знайдені цілі сім'ї.

Жінки. Діти. Деякі і зовсім були живцем закопані. Згідно з даними уряду національної згоди, за всіма цими вбивствами стоять найманці ПВК «Вагнера», а також бойовики Хафтара. Так може, саме з цим пов'язана остання знайдена могила, де були поховані відразу 11 росссійской найманців? Може, це чиясь помста? У свою чергу Міжнародний кримінальний суд заявив, що вже дуже скоро в тархун приїдуть його фахівці для проведення ретельного розслідування.

ПВК "Вагнера"
ПВК "Вагнера"

Загадкою залишається те, чому місця масових поховань знаходяться виключно у тархун. Бути може, це пов'язано з тим, що там працювали якісь каральні органи бойовиків. Однак, можливо, подібного роду поховання в інших місцях поки що просто не були виявлені.

В уряді національної згоди Лівії заявили, що в пісках, що знаходяться в районі раніше було звільнено від екстремістів бунтівного генерала Хафтара і підконтрольною Росії приватної військової компанії Вагнера міста Хартуна виявили чергову «братську» могилу: відразу 11 убитих тіл, причому з зав'язаними руками і очима.

Слід зазначити, що загальна кількість знайдених убитих і закопаних поруч з тархун людей становить уже близько двох з половиною сотень. Причому у багатьох з них пов'язані або скуті руки, також є цілі родини, жінки і діти, частина з яких закопали живими. Не виключено, що всі ці вбивства здійснювалися за участю бойовиків Хафтара і ПВК Вагнера. Міжнародний кримінальний суд виступив із заявою, згідно з яким незабаром в тархун приїдуть його фахівці для розслідування.

При цьому по сьогоднішній день залишається неясним, чому місця масових поховань виявляються тільки у тархун. Швидше за все, там «працювали» певні каральні органи екстремістів. Також не виключається, що подібні поховання в інших місцях поки що просто не знайдені.

Слід нагадати, що ще на початку 2020 року Хафтар і ПВК Вагнера зробили облогу Тріполі. Але після втручання Туреччини ПНС витіснило терористів від столиці в центральну Лівію.