Божевільний шоумен Стас Борецький розповів, що має намір організувати аукціон, на якому продасть свою колекцію з 13 піджаків, які брали участь у бандитських розборках 1990-х років.

Стас Борецький
Стас Борецький

Не всі з них в хорошому стані: деякі заляпані кров'ю, зізнається актор, проте мінімальна вартість лота все одно становитиме 150 тисяч рублів.

"Там реально круті піджаки. У мене є піджаки, куплені у бандитів, з плямами крові і дірками від пострілів. Люди ностальгують по 90-х роках, вони були хорошою школою для тих, хто їх пройшов", - пояснив Барецький в інтерв'ю News.ru.

За його словами, колекція носитиме назву "малинові піджаки з розборок 90 - х з Росії". Аукціон запланований на січень наступного року.

Стас Борецький
Стас Борецький

Крім того, він заявив, що має намір видати свою книгу "Брат-3", зйомкам фільму за якою, за його словами, завадила пандемія.

Варто відзначити, що до перших двох частин легендарних фільмів Барецький відношення не має.

Деякий час тому шоумен і музикант Стас Барецький, колись виступав з групою «Ленінград», і піарник Барі Алібасова Вадим Горжанкін замутили зйомки фільму «Брат 3». На сайті проекту вони пропонують купити в ньому ролі.

"Брата 3 «вже називали аферою і знущанням над першоджерелом – фільмом» Брат" з Сергієм Бодровим, який, як відомо, зняв Олексій Балабанов.