Юрист сумнівається, що справа у фінансових справах.

Відомий адвокат Сергій Жорін не бачить фінансового підґрунтя розлучення Михайла Єфремова з Софією Кругликовою. Так він прокоментував повідомлення про те, що дружина артиста подала заяву про розірвання шлюбу із засудженим.

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

- Не думаю, що тут є якась вигода. В даному випадку, цілком можливо, в сім'ї виникли протиріччя, а дружина (як порядна людина) вирішила не доставляти додаткових проблем в найскладніший період, а як тільки вирок набув сили, вона і вирішила подати на розлучення, — заявив Жорін російським журналістам.

Він підкреслив ,що "з точки зору матеріальної складової немає вигоди". Просто дружина вибрала "момент, найменш травматичний для Єфремова".

Нагадаємо, що 8 вересня актора Михайла Єфремова визнали винним у смертельній ДТП в центрі Москви і засудили до восьми років колонії загального режиму.

Михайло Єфремов
Михайло Єфремов

22 жовтня Мосміськсуд розглянув апеляцію артиста і прийняв рішення зменшити термін до семи з половиною років. Відбувати ув'язнення він буде в колонії в Бєлгородській області.

Як писали Українці раніше, потерпілі у справі про смертельну ДТП з актором Михайлом Єфремовим вирішили відмовитися від позову про відшкодування моральних збитків.

Відзначається, що Хамовницький суд Москви зняв з розгляду заяву.

Михайло Єфремов у суді, скріншот
Михайло Єфремов у суді, скріншот

"Стороною позивачів було заявлено клопотання про відмову від позовних вимог, воно було повністю задоволене суддею", - сказали в пресслужбі суду.

Згідно з повідомленням, троє потерпілих у справі Єфремова заявили, що вони відмовилися від позовних вимог, оскільки були повністю задоволені.

При цьому, сім'я Захарових повідомили, що отримали листи від актора. Найближчим часом вони можуть представити їх громадськості.