Президент Кенії Ухуру Кеніата видалив аккаунт в Twitter, оскільки не міг заснути через образи користувачів соціальної мережі.

Про це повідомляє arise.tv.

Відзначається, що Кеніата висловив роздратування через поведінку деяких користувачів. "Я вважаю за краще поговорити з дружиною, поспати, а вранці прокинутися і піти на роботу», — пояснив глава держави свою мотивацію при видаленні особистого аккаунту. У нього було понад три мільйонів підписників.

Ухуру Кеніятта, фото: arise.tv
Ухуру Кеніятта, фото: arise.tv

Президент Кенії Ухуру Кеніятта деактивував свій особистий акаунт у Twitter, сказавши, що волів би поговорити зі своєю дружиною і поспати. Президент також назвав образу причиною відмови від програми в соціальних мережах. У середу Кеніятта сказав, що його розлютила образа в Twitter і не може заснути. "Я волів би поговорити зі своєю дружиною, спати і прокидатися вранці на роботу", - сказав він на суахілі. В особистому акаунті глави держави у Twitter було понад три мільйони підписників, але його було деактивовано, і зараз його адміністрація використовує акаунт Державного дому, який має близько мільйона підписників. Тоді команда не розкрила причину деактивації акаунту президента. Кенійці в Twitter відомі тим, що висловлюють себе на платформі, що часто призводить до конфліктів в Інтернеті з твітер-користувачами з інших країн.", - йдеться у повідомленні.

Раніше ми повідомляли, у НАН України дали прогноз щодо коронавірусу: початок підйому захворюваності

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші