Відомий телеведучий з Російської Федерації, пропагандист Володимир Соловйов звинуватив українську державу в веденні «інформаційної кампанії» з метою розвалу Російської Федерації.

Читайте нас у Google News!

Такого роду «викриття» одіозний російський телеведучий опублікував в своєму телеграм-каналі.

пост Володимира Соловйова у Телеграм
пост Володимира Соловйова у Телеграм

Згідно зі словами ведучого, українці нібито «розгорнули акцію» в Хабаровську, де десятки тисяч жителів протестують проти Москви вже другий тиждень.

протести у Хабаровську
протести у Хабаровську

Як «докази» він навів чотири коментаря з соціальних мереж. Йдеться про повідомленні «Хабаровськ - це Україна». Крім того, ведучий опублікував карту і прапор Хабаровського краю дев'ятнадцятого століття.

У той час ця територія, як він повідомляє, називалася «Зелений Клин» через величезну української діаспори. «Акція Bot-net в соціальній мережі - це ціла інформаційна кампанія. Активісти просувають ідею про приналежність Хабаровська Україні.

протести у Хабаровську
протести у Хабаровську

Вони вимагають провести референдум і відокремити регіон від Російської Федерації ». Він дуже обурений тим, що українські громадяни нібито в соціальних мережах порівнюють протести в Хабаровську з Майданом. «Це неприкритий заклик до розвалу Російської Федерації».

Раніше Українці повідомляли, що політолог Олеся Яхно назвала вимогу офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової зі поясненням постанови про місцеві вибори в Україні істерикою.

Про це експерт написала на своїй сторінці в Facebook:

"Якийсь зовсім вже" ку-ку "розвинулося у російської влади. Речник МЗС РФ Захарова зажадала від Києва роз'яснень постанови про місцеві вибори. Ви тільки вдумайтеся. Цікавилася б так Захарова російським виборами, а не виборами в іншій державі. Це якщо говорити про форму.

Тепер про зміст. Захарова заявила на брифінгу, що постанова Верховної Ради про призначення місцевих виборів, в якому в тому числі є пункт про непроведення виборів в Криму і в окремих районах Луганської та Донецької областей (де мова йде про необхідність відновлення конституційного ладу України) можна трактувати як фактичний вихід Києва з Мінських угод. Що за пурга? Адже саме в четвертому пункті угод, який, до слова, йде після пунктів з приводу безпеки і в якому мова йде про умови проведення виборів в ОРДЛО, як раз і прописано, що вибори повинні проходити в рамках українського правового поля. А взагалі заяв е представника МЗС РФ з приводу умов місцевих виборах в ОРДЛО, типу, жодного разу «не свідчить" про те, що Росія - суб'єкт агресії. Загалом, шапка чим далі, тим більше палає, самі знаєте на кого".

Нагадаємо, раніше Захарова уїдливо коментувала прохання президента України детально роз'яснити кожен пункт Мінських угод, щоб зрозуміти, який з них можна виконати.

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова з уїдливою іронією відповіла на прохання українського лідера Володимира Зеленського розшифрувати Мінські угоди.

пост Марії Захарової
пост Марії Захарової

Заява речника МЗС РФ прозвучало в ефірі YouTube-каналу пропагандиста Володимира Соловйова.

Вона заявила, що російська сторона може допомогти Зеленському зрозуміти суть документа, який повинен допомогти з врегулюванням конфлікту на Донбасі. Раніше президент України заявив, що хоче отримати більш детальну розшифровку Мінських угод, щоб зрозуміти, які з них можна виконати.