Чоловіка без зубів і з жахливими ранами на ногах виявила родичка.

У Стокгольмі виявлено чоловіка, який з дитинства перебував у полоні, утримуваний своєю матір'ю.

Чоловікові - 41 рік, він майже 28 років перебував в ув'язненні. Вимушене позбавлення волі почалося для нього в сьомому класі, коли мати забрала його зі школи і не дозволила виходити з дому. Жінка обірвала всі зв'язки дитини з друзями і змогла переконати сусідів і знайомих, що все в порядку.

шведська поліція
шведська поліція

І тільки недавно все закінчилося завдяки родичці, пишуть шведські ЗМІ. У жінки давно виникали підозри про те, що мати тримає дитину під замком з 12 років. Вона намагалася підняти тривогу багато років тому, проте їй не вірили і всі зусилля зійшли нанівець.

Днями до жінки дійшли новини про госпіталізацію родички і вона вирішила зайти до неї з чоловіком. Двері в квартиру були не замкнені. У передпокої жінка відчула сильні запахи пилу, гнилі і сечі. У квартирі було багато мотлоху, в кімнаті працював телевізор.

Зайшовши на кухню, жінка помітила виснаженого чоловіка, що сидить у темному кутку. На його ногах були жахливі рани і виразки, в роті не було зубів. Чоловік не міг виразно говорити, проте все ж вимовив ім'я родички. Виявилося, що це син, якого довго приховувала мати.

шведська поліція
шведська поліція

"Це було схоже на відхід від реальності, прямо як з фільму жахів", – зізналася жінка.

Вона заявила в поліцію, після чого 70-річну матір чоловіка заарештували і взяли під варту. Її підозрюють у незаконному позбавленні волі та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень.