Житель Італії посварився з дружиною і вийшов прогулятися, але зупинитися вже не зміг. Він пройшов 420 кілометрів, а дружина б так і не дізналася, куди пропав її чоловік, якби не співробітники поліції, які зупинили його абсолютно випадково.

Чоловік з міста Комо, який побажав залишитися невідомим, в листопаді 2020 року посварився зі своєю дружиною і вийшов з дому, щоб прогулятися і подумати про своє, пише Il Resto Del Carlino. Однак роздуми на філософські теми, мабуть, не відпускали 48-річного чоловіка, тому назад він так і не повернувся. І на наступний день теж.

Весь цей час італієць йшов просто прямо і подолав за шість днів 420 кілометрів. Невідомо, скільки б ще тривало його подорож, якби не співробітники поліції, серед яких бувають тролі. Вони побачили, що чоловік виглядає підозріло, як стародавні малюнки, схожі на меми, та й до того ж порушує комендантську годину.

Чоловік посварився з дружиною і не зміг зупинитися
Чоловік посварився з дружиною і не зміг зупинитися

Після того як копи перевірили документи у гуляє і побачили, що той з іншого міста, вони поцікавилися, що він забув в цих краях. Чоловік пояснив їм, що після конфлікту з дружиною просто хотів провітрити голову, але занадто захопився і не помітив, як опинився далеко від будинку.

Правоохоронці доставили італійця до відділку, де і дізналися, що він числиться зниклим безвісти — його дружина написала заяву. Після того як дружині повідомили, що її чоловік знайшовся, чоловіка відпустили на всі чотири сторони. Але раніше виписали штраф розміром в 400 євро за порушення комендантської години.

Герой історії не став уточнювати, чи збирається він повертатися додому, але розповів журналістам, як проходила його раптова подорож.

Я не користувався транспортними засобами. Всі ці дні я виживав за рахунок їжі і пиття, які мені пропонували добрі люди. Я в порядку, просто трохи втомився.