Вірменія заявляє про те, що в районі Нагірного Карабаху поновилися бойові дії. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони.

За інформацією вірменської сторони, з боку Азербайджану почався наступ у напрямку селищ Старий Таглар-Хцаберд.

"Підрозділи армії оборони вживають адекватних заходів", - повідомляють з боку Вірменії.

До цього вірменська сторона заявляла, що Збройні сили Азербайджану атакували одну з вірменських бойових позицій, що призвело до поранення трьох військовослужбовців.

10 листопада, коли вірменським Збройним силам, не вдалося відбити центральне місто в Нагірному Карабасі Шуша Вірменія була змушена підписати мирну угоду. Президент Азербайджану назвав його капітуляцією з боку противника.

Документ говорить про те, що військові повинні зупинитися на тих територіях, які були зайняті за фактом бойових дій. Вірменія залишилася володіти Степанакертом. Азербайджан у свою чергу взяв під контроль більшу частину території.

Уздовж лінії зіткнення вводиться майже дві тисячі російських миротворців.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.