Вчені назвали напій, який дозволяє підвищити мозкову активність. Про це повідомляє портал orthodox.od.ua.

Кава вкрай корисний напій, проте після пробудження воно здатне дратувати нервову систему. З цієї причини його краще замінити на какао. Воно більш корисно для людини і також дозволяє запустити роботу мозку.

У каві міститься більше значні дози флавоноїдів. Даний напій дозволяє стимулювати кровопостачання головного мозку і допомагає наситити кров киснем. Британські вчені змогли довести користь какао в ряді експерименту.

Учасники експерименту були розділені на три категорії. Перша отримувала какао, друга пила такий же напій без флавоноїдів, а третя була контрольною і обходилася без додаткової стимуляції.

Від учасників експерименту було потрібно вирішувати математичні завдання. З'ясувалося, що люди, яким давалося какао, вирішували їх на одинадцять відсотків швидше.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.