У період 20-22 грудня очікуються масштабні магнітні бурі. Про це повідомляє портал Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.

Вчені відзначають, що відгомони магнітної бурі можна буде відчути в період з 23 по 24 грудня. Згодом фон буде стабілізуватися.

Під час магнітної бурі можливі погіршення самопочуття для людей, які мають захворювання серцево-судинних системи.

Фахівці рекомендують уникати алкоголю, часто гуляти пішки і позбутися від солі і контролювати власний тиск.

Відзначимо, що геомагнітні бурі є видом геомагнітної активності. Дане фізичне явище відбувається через надходження сонячного вітру і їх взаємодія з магнітосферою нашої планети.

Дане явище один із проявів посилення кільцевого струму Землі. Це явище є одним з найважливіших елементів сонячно-земної фізики і її практичної частини, зазвичай позначається терміном»космічна погода".

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.