Фахівці визначили найнебезпечніший алкоголь. Про це повідомляє портал maximum.fm.

Новорічні свята це традиційний час вживання алкогольних напоїв. З ними потрібно бути вкрай обережними, так як вони можуть серйозно шкодити здоров'ю.
Фахівці прийшли до висновку, що на Новий рік не варто вживати портвейн і херес - вони є найбільш небезпечними напоями.

Менш небезпечним, проте також шкідливим, на думку медиків, є віскі та інші напої міцністю від 40 градусів. Вони всмоктуються гірше, проте здатні провокувати сильний ефект сп'яніння і зупиняє роботу шлунка.

Також слід бути обережним з ігристими винами. За допомогою бульбашок вони здатні дуже швидко сп'янити людину.

Крім цього, експерти радять не вживати алкоголь з водою, а вже тим більше газованою. Також не потрібно вживати алкоголь разом з енергетичними напоями.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram