Представники влади країни-агресора Російської Федерації повернули українській державі без будь-якого розгляду ноту протесту, яка днями була направлена ​​їм в результаті проведеного в Севастополі «морського параду».

У зовнішньополітичному відомстві Російської Федерації заявили, що Росія має повне право організовувати на «власній території» заходи на свій розсуд, без какого0лібо узгодження з іншими країнами.

Інформаційне агентство ТАСС повідомляє, що в дипломатичному відомстві зазначили:

«Нам довелося побачити цю заяву Міністерства закордонних справ України. Згадана нота офіційно вступила на нашу адресу, ми у відповідності зі сформованою практикою повернули її українській стороні без розгляду в зв'язку з тим, що Російська Федерація, будучи суверенною державою, має право організовувати «на своїй території» паради, святкування та інші заходи».

Наскільки відомо, двадцять шостого липня в незаконно включеному Севастополі проводився військовий парад.

Захід проводився з нагоди Дня Військово-Морського флоту Росії. Воно було розцінено як черговий порушення російською стороною норм міжнародного права, зокрема, численних резолюцій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, а також законодавства нашої держави.