Чинний Папа Римський Франциск зніметься в новому серіалі від Netflix. Про це повідомляє портал Variety.

Кінострічка буде документальною і літературною її основою буде авторська книга понтифіка"ділячись мудрістю років".

Передбачається, що новий серіал складатиметься з чотирьох серій і вийде на даній стрімінговій платформі до кінця наступного року.

Дана інформація була підтверджена кардиналом Антоніо Спадаро. Він зазначає, що новий серіал від Netflix представлятиме мудрість старшого покоління. На зйомки нового шоу будуть запрошені жінки і чоловіки старше сем і десяти років. Герої проекту будуть з різних куточків Землі і ділитися своїм досвідом, розкриваючи особливі історії життя.

Найцікавішою родзинкою буде інтерв'ю Папи Римського. Понтифік Франциск розкриє глядачам свій погляд на популярні соціальні проблеми і обговорить з режисером питання любові, боротьби, роботи або бажань.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram