Створення вакцин проти коронавірусу визнали головним проривом року. Про це повідомляє науковий журнал Science.

Як повідомив головний редактор даного наукового журналу, що спочатку було зрозуміло, що головний науковий прорив буде пов'язаний з COVID-19. Він додав, що довгий час людство не сподівалися на швидку появу вакцини, однак це сталося.

Зокрема в список відкриттів увійшли всі відомі вакцини: Moderna і Pfizer-BioNTech, а також російської "Супутник V".

Американський журнал щорічно публікує список десяти найважливіших відкриттів і проривів в науці. Редакція журналу також проводить голосування на сайті видання, в рамках якого визначається "народний" переможець.

Відзначимо, що в США схвалили вакцину проти коронавірусу і почали вакцинацію. Вакцина компанії Pfizer була офіційно схвалена управлінням контролю якості продуктів і медикаментів (FDA). Слідом до вакцинації приєдналася Канада.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.