Вчені з'ясували, що самотність має свої позитивні для здоров'я людини наслідки. Про це повідомляє портал CNN.

У зв'язку з карантином тисячі людей залишилися без звичайного спілкування, що є серйозною проблемою. Проте вчені виявили, що самотність нібито дозволяє краще розвивати мозок.

Самотні люди частіше демонструють підвищену активність мозку в областях, пов'язаних зі спогадами, роздумами про інших людей і плануванням майбутнього, тобто з уявою. Даний висновок зробили дослідники з Університету Макгілла.

Як повідомляють автори дослідження, ситуація залишеності змінюється особлива мережа мозку, яка впливає на пам'ять і соціальне пізнання.

Також тривале самотність провокує збільшення обсягу сірої речовини. Відзначимо, що ще задовго до нинішньої пандемії самотність включалося в число головних проблем, що стоять перед охороною здоров'я.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.