Вікторія Бекхем була змушена звернутися за допомогу до лікарів через нову дієту. Про це повідомляє портал The Sun.

У крові 46-річної співачки і дизайнеру виявив занадто багато такого токсичного елемента як ртуть. Причина була в її суворій дієті, яка включає в себе виключно рибу і овочі. Зокрема в її раціоні була риба-меч, в якій багато даного компонента.

Лікарі були змушені промити печінку знаменитості від занадто великої кількості токсичних речовин. На даний момент дружина Девіда Бекхема відчуває себе добре. Вона змінила свій раціон і почала вживати більше лосося.

Відзначимо, що знаменитість не змінюється з часів своєї юності. Вона завжди виглядає досить підтягнуто, через що її навіть отримує звинувачення в пропаганді анорексії.

На що екс-учасниця жіночої поп-групи Spice Girls і матері чотирьох дітей цілком комфортно в своєму тілі.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.