У Туреччині тварини штурмували будівлю мерії. Відповідні відео з'явилося на Youtube-каналі Daily Mail.

Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю.

Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей. Згодом довелося викликати поліцію.

Правоохоронці затримали порушників. їх спіймали і повернулися власнику.

Як з'ясувалося, їх власник-фермер з сусіднього невеликого міста. Тварини відбилися від його стада і були змушені блукати по Невшехвіру.

Такі ситуації не є чимось унікальним. Дуже часто навіть дикі тварини приходять в міське середовище, потребуючи кормі. Зустріч з людиною не завжди буває мирною.

Раніше портал Українці повідомляв, що Харрісон Форд знову зіграє Індіану Джонса. Знаменитий актор знову опиниться в ролі знаменитого шукача скарбів і пригод. Режисером нової частини буде Джеймс Мангольд. Кіно має вийти в прокат в липні 2022 року. Представники компанії Disney оприлюднили дану історію на презентації інвесторів в Лоса-Анджелесі.

Також ми писали, що Надія Мейхер з розпатланим волоссям зробила визнання. Українська співачка, актриса, фіналістка танцювального шоу" Танці з зірками " Надія Мейхер розмістила фотознімки в соціальній мережі. Вона здалася своїм шанувальникам в щоденному образі. Відповідні фотографії Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.