Сергій Звєрєв вирішив заступити в 2021 році на новий пост. Якщо вірити словам шоумена, то йому давним-давно слід було податися до органів державної влади. Тепер чоловік має намір стати депутатом.

Сергій Звєрєв
Сергій Звєрєв

Співак додав, що швидко б підняв країну з колін і зміг би домогтися значних результатів у всіх сферах життя росіян. Сергій Звєрєв поклав на себе занадто багато обов'язків до того моменту, як подав заяву на вакантне місце в Думі.

Балотуватися шоумен планує від Бурятії, де у нього є широка народна підтримка. Він сам –уродженець Східного Сибіру. Артист вже відомий, зокрема, тим, що минулого року провів одиночний пікет біля Кремля з вимогою зупинити будівництво заводу на березі Байкалу.

"Треба йти в депутати, вже думати не треба. Народна підтримка є, народна любов є", - висловився Звєрєв.

Сергій Звєрєв
Сергій Звєрєв

Нагадаємо, участь у пікеті коштувала Сергію 15 тисяч рублів. Подібний виступ послужило відмінним стартом для цілої серії громадських протестів, пов'язаних з сибірським заводом.

Варто відзначити, що місцева прокуратура заморозила будівництво на Байкалі. Тоді численна аудиторія була шокована сміливістю Звєрєва і його затятим бажанням домогтися правди.

Залишається тільки гадати, чи просунеться Сергій до своєї мети і місцеві депутати зроблять все можливе, щоб представник шоу-бізнесу програв на місцевих виборах.