Ердоган прищепився препаратом китайського виробника "Sinovac" на другий день після початку масової вакцинації.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган прищепився від коронавірусу Covid-19. Як повідомляє інформагентство "Anadolu", першу дозу вакцини "CoronaVac" китайського виробництва Ердоган отримав у четвер, 14 січня, в міській лікарні Анкари.

Реджеп Ердоган вакцинувався
Реджеп Ердоган вакцинувався

"Мені теж зробили щеплення", - коротко написав Ердоган у своєму нещодавно заведеному Telegram-каналі, а через деякий час додав фото з процедурної:

"У рамках нашої триваючої успішної програми вакцинації 254 тисячі медичних працівників вже отримали першу дозу вакцини. Мені теж зробили щеплення. Тепер я до них приєднався. Сподіваюся, у нас вийде вакцинувати всіх наших громадян в дуже короткі терміни", – додав Ердоган підпис під повідомленням зі знімками.

Агентство " Anadolu "уточнює, що президенту Туреччини ввели першу дозу вакцини китайського виробника" Sinovac", якою за день до цього прищепився міністр охорони здоров'я країни Фахреттін Коджа.

Реджеп Ердоган вакцинувався
Реджеп Ердоган вакцинувався

Приїзд Ердогана в міську лікарні Анкари, а також його вихід з медустанови після проведення там вакцинації, транслювали в ефірі всіх турецьких каналів:

Напередодні вакцинації Ердогана, 13-го січня Туреччина приступила до першого етапу масової вакцинації свого населення від коронавірусу. Прищеплюють громадян у місцевих лікарнях, куди в міру необхідності підвозять набори з препаратом. За даними каналу "CNN Turk", на цьому етапі рятівні уколи отримають медпрацівники та особи старше 65 років.

Реджеп Ердоган вакцинувався
Реджеп Ердоган вакцинувався

Зазначимо, що Ердоган прищепився тією ж вакциною, 1 мільйон і 913 тисяч доз якої повинні поставити в Україну за договором з КНР від 30 грудня минулого року.

Як зазначає "ТАСС", Китайська вакцина CoronaVac ("Коронавак") являє собою ослаблену версію коронавірусу SARS-CoV-2. Безпека щеплення перевірена в ході доклінічних випробувань на мишах і мавпах, а також на 700 здорових добровольців в КНР, які раніше отримали по дві дози вакцини з проміжком в два або чотири тижні.