У Москві правоохоронці затримали оператора Фонду боротьби з корупцією, створеного опозиційним російським політиком Олексієм Навальним, Павла Зеленського.

Про це інформує "Медіазона" у п'ятницю, 15 Січня.

Голова організації "Агора" Павло Чиков повідомив, що Зеленського підозрюють у закликах до екстремізму. Причиною цього нібито став твіт про самогубство журналістки Ірини Славіної в жовтні.

"Ірина, вибачте нас, вибачте що дозволяємо це. Цими словами Я прошу всіх нас встати, прокинутися, перестати твітити і електронно переживати. Давайте Пі*дити цю недовладу", - написав він ще 2 жовтня на своїй сторінці в Twitter.

пост у Твіттер Павла Зеленського
пост у Твіттер Павла Зеленського

Відзначається, що вранці 15 січня поліцейські провели обшук в квартирі Зеленського, у нього забрали ноутбук і телефон. Під час обшуку силовики вдарили його по голові.

Нагадаємо, 2 жовтня в Нижньому Новгороді головний редактор місцевого інтернет-видання "Коза прес" Ірина Славіна вчинила акт самоспалення перед будівлею міського управління Міністерства внутрішніх справ. Врятувати її лікарям не вдалося.

Раніше в білоруському місті Смолевичі чоловік підпалив себе біля місцевого відділення міліції. А в Тернопільській області чоловік, який намагався оформити пенсію, підпалив себе в коридорі центру зайнятості.