Країна-окупант Російська Федерація передала Чеченській республіці в знак дружби територію оздоровчого комплексу на першій береговій лінії в Алушті. Глава Чечні Рамзан Кадиров розпорядився побудувати там дитячий табір.

Про це інформують Українці з посиланням на інформаційне агентство ТАСС, більш докладно про це повідомив міністр праці, зайнятості, а також соціального розвитку Чечні Усман Баширов.

Він зазначив: «На знак зміцнення дружніх відносин з братнім чеченським народом керівництво Автономної Республіки Крим передало у власність Чечні територію одного з колишніх дитячих оздоровчих комплексів регіону. Рамзан Кадиров розпорядився, щоб на цьому місці побудували новий, сучасний, який відповідає всім вимогам часів табір для дітей. Він буде розрахований на більш ніж 450 місць».

Згідно з його словами, розташований комплекс в місті Алушта, у самого моря.

Баширов також додав: «Будівлі комплексу періоду радянської споруди. Відкриття самого об'єкта надасть можливість створити і додаткові робочі місця. Будівництво почнеться вже в самий найближчий час. В даний час йдуть проектно-вишукувальні роботи».

Згідно з інформацією ЗМІ Криму, мова в даному випадку йде про дитячому таборі «Кримспоживспілки», який був зведений в 1970 році.