Машина репресій в Росії не тільки заподіює біль випадковим людям, але і може знищити всю сім'ю, якщо вона попалася на шляху. Про це можна судити з продовження історії про жінку, яку на мітингу 24 січня вдарив у живіт Омонівець.

Російський омонівець б'є жінку ногою в живіт
Російський омонівець б'є жінку ногою в живіт

Відео облетіло весь світ – на ньому видно, як жінка підходила до двох бійців, коли вони вели хлопця. Вона навіть не встигла нічого сказати або зробити, як один з них вдарив її ногою в живіт, після чого вона впала на асфальт.

Історія отримала продовження. Мовляв, боєць приходив до лікарні і вибачався, а сама жінка зізналася, що на неї тиснули і вимагали пробачити омонівця.

І ось раптово з'явилися нові дані про цю історію. Тепер чиновники натякають, що це тільки початок.

Чиновники натякають, що можуть забрати в армію синів Маргарити Юдіної, яку вдарив ногою омонівець, пише «Підйом».

Російський омонівець б'є жінку ногою в живіт
Російський омонівець б'є жінку ногою в живіт

"Сім'я їхала до ФРН, потім повернулися, при цьому сини не стали на облік у військкомат, тому і не служили в армії. Це питання цікавить особисто мене: чи планують хлопці на строкову службу?",- цитує видання главу Лужского району Ленобласті Юрія Намлієва.

За словами чиновника, є питання щодо виховання неповнолітньої доньки.

"У органів опіки є питання щодо умов її проживання і чому вона не ходила в школу і зараз не вчиться", – розповідає Намлієв.

"Немає підстав говорити про позбавлення прав. Йдеться про контрольні заходи, те ж саме проводилося неодноразово зі старшими дітьми. Ймовірно, будемо звертатися в ОМВД. Наш обов'язок – контролювати умови проживання та харчування неповнолітніх дітей", – заявив чиновник.

Це явний сигнал всім незгодним-якщо робити спроби протесту-десятьма добами арешту справа не закінчиться.