Дівчина подумала, що телефон на зарядці нічим не зашкодить дитині у ванній кімнаті і дозволила синові прийняти ванну з апаратом.

Це була фатальна помилка жінки. Адже не важливий розмір електричного приладу, а важливо лише те, що він підключений до електромережі.

Пост невтішної Росіянки приголомшив користувачів Instagram не тільки горем, а й безвідповідальністю мами.

"10 січня ми втратили сина. Йому було 12. Абсолютно здоровий. Щасливий. З великими планами. Ми реанімували його 40 хвилин, але нічого не допомогло. І ми не розуміли, що сталося. Сьогодні, через майже 2 тижні, судмедексперт повідомив нам причину. Це був удар струмом. У ванній. Від телефону на зарядці. Маленький айфончик 4с, у якого швидко сідала батарея, на секунду впав на живіт. Син встиг викинути його на підлогу, але було пізно", – пише дівчина Анастасія Сосновська.

Мама дозволила синові прийняти ванну з телефоном на зарядці
Мама дозволила синові прийняти ванну з телефоном на зарядці

Після цього дівчина намагається донести до інших батьків, що це дуже небезпечно. На жаль вони зрозуміли про це такою страшною ціною.

"Я хочу, щоб кожна людина знала: так, від цього вмирають. Щоб ви раз і назавжди заборонили дітям – і собі-брати телефон у ванну. Дітям-ніколи. Ні під яким приводом. Сьогодні мені показали фотографії людей, які загинули приймаючи ванну з телефоном в руках. Їх, виявляється, багато. Тому що ми недооцінюємо ризики. Я була впевнена, що від такого неможливо померти. Якби я знала...",- нарікає Анастасія Сосновська.

Дівчина тепер просить максимально донести цю інформацію до інших батьків, щоб більше ніхто ніколи не зробив такої фатальної помилки.

"Будь ласка, зробіть репост. Я вірю, що це пошириться і врятує комусь життя. Хтось задумається, хтось заборонить, хтось просто буде знати, що це, блять, по-справжньому небезпечно для життя. Тоді в події для мене з'являється хоч якийсь сенс. Будь ласка, зробіть це. Тому що діти не повинні вмирати від дурості, яку так легко запобігти", - радить Анастасія Сосновська.