Відомий україноненависник Іван Охлобистін став членом російської партії "Справедлива Росія" і намагається нести свої божевільні ідеї в маси.

Так, божевільний піп Іван Охлобистін заявив, що потрібно повернути в країні смертну кару, зазначивши, що судові помилки тут слід розглядати як статистичну похибку.

Іван Охлобистін та Михайло Єфремов
Іван Охлобистін та Михайло Єфремов

Актор також висловився за поховання тіла Леніна.

Заступник голови фракції "Справедлива Росія" Олег Шеїн в бесіді з російськими ЗМІ зауважив, що подібні заяви ставлять перед самим автором таких реплік питання про доцільність приєднання до партії есерів.

"Ми-партія соціальної політики, Соціалістична партія. Всі ці фантазії з приводу поховання тіла Леніна, я думаю, що залишаться предметом особистих заяв, тому що не можна ігнорувати суспільні настрої", — зазначив Шеїн.

Також його однопартійці досить іронічно відзначили можливість введення смертної кари в Росії.

Іван Охлобистін
Іван Охлобистін

"Що стосується смертної кари, то тут у нас точки зору різні. У нас є точка зору за повернення смертної кари. Її багато разів висловлював лідер партії есерів Сергій Миронов. Я до цієї проблеми ставлюся більш стримано", - продовжив Шеїн.

Тому в російському політикумі Іван Охлобистін цілком може стати другою Наталією Поклонською, з її божевільним поклонінням покійному Миколі Другому. Або-що більш ймовірно-ще одним клоуном в стилі Володимира Жириновського, чиї висловлювання вже давно розходяться з будь-яким здоровим глуздом.