Курйозна подія трапилася на рибалці в Каргатському районі Новосибірської області, що в Росії. Щоправда, медикам місцевої ЦРЛ і самому потерпілому того дня було не до сміху.

Про нещасний випадок під час рибної ловлі пишуть ВН.ру з посиланням на районну газету "За достаток".

зимова риболовля
зимова риболовля

"Лікарям довелося накласти йому кілька швів. На місце, пардон, звідки ноги ростуть. Рибалка цей молодий, але досвідчений. Ходити ще толком не вмів, а вже вудку в руках тримав. І досвіду набирався, як і більшість своїх однодумців, через рибальські гачки, гарненько загнані в пальці, порвану волосінь, забутих будинку черв'яків та інші дрібні неприємності. Переваг якомусь виду лову він не віддає, тому і влітку, і взимку рибалить з кайфом. Ось і нині вирішив відвести душу", - пише видання Каргатського району.

Житель Каргата Антон відправився на риболовлю серед робочого тижня – відразу після трудового дня. Напередодні чоловік купив нові ножі для бура, які хотілося скоріше випробувати.

"Приїхав до місця з похилим берегом. У рибальські сани-корито завантажив спеціальний чемоданчик зі снастями і наживкою, бур. Розчохлив його ще з вечора, щоб час на рибалці заощадити. Надів лижі-Снігоступи і відправився до річки. Спуститися до льоду вирішив навпочіпки. Присів і з'їхав з берега на лижах. І тут мене хвацько "наздогнали" мої ж сани, разом з буром, лежачим вперед ножами", - розповів сам Антон.

На місці удару порвалася куртка, зад почало пощипувати. "Ну, подумав, подряпало. Махнув рукою і взявся за улюблену справу. Правда, в цей вечір нічого не зловив", - додав Рибак.

зимова риболовля
зимова риболовля

Повернувшись додому, Антон попросив дружину оглянути "подряпину" і продезінфікувати зеленкою.

«Вразлива дружина мало не знепритомніла. Бур пробив товсту куртку, ватники, труселі і сантиметра на півтора врізався в м'яку тканину», — пише газета «за достаток».

Російські журналісти зв'язалися з 30-річним постраждалим. Йому вже зробили операцію, наклали два шви.

"Зараз відчуваю себе добре. Того вечора зрозумів дві речі. Перше-нові ножі для бура були реально гострі, як і запевнив продавець в магазині. А друге-бур завжди треба зачохляти", - сказав Рибак.